Marian Kay

  • Marian Kay

    diptych: Loyalty & Betrayal

    No.: 4

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00

    dva obrazy olej na plátně, 2022, oba obrazy 80 x 80 cm, vzadu

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Estimate: 40 000 – 50 000 Kč CZK

  • Marian Kay

    triptych: Oppression & Revolt & Liberation

    No.: 39

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    akvarel, 2022, 64 x 120 cm, v rámu pod muzeálním sklem, PD

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Estimate: 30 000 – 40 000 Kč CZK