Milan Kohout

  • Milan Kohout

    Konvolut 4 grafických listů

    No.: 728

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:56

    4x litografie, vše cca 39 x 47 cm, všechny sign. PD Milan Kohout, při okrajích drobná poškození, pomačkaný a stočený papír

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Milan Kohout

    Exlibris Vladimír Hrubý

    No.: 279415

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 15:32

    litografie, 12,9 x 9 cm, sign. PD Milan Kohout, č. 45/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids