Kamil Novotný

(1892-1959)

  • Kamil Novotný

    (1892-1959)

    V. Nebeský: Umění po impressionismu

    No.: 845

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 12:15

    bibliofilie, 21 x 14,5 cm, podpis kunsthistorika Dra Kamila Novotného na patitulu, obálka čtyřbarev. litografie R. Kremlička, 3.sv. ed. Musaion, vydalo Aventinum, Praha 1923, brož., 62s., ob. při krajích poškozená, hřbet restaurován, zadní desky nové, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids