Vojtěch Proske

(1993)

  • Vojtěch Proske

    (1993)

    Městský komiks beze slov a postav

    No.: 916

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 15:04

    akrylové fixy, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids