Louis Latapie

(1891-1972)

  • Louis Latapie

    (1891-1972)

    Dívky

    No.: 268883

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:45

    litografie, 26 x 19,5 cm, sign. LD Latapie, v horní části ohnuto, v jednom místě natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids