Aleš Kublák
Mojžíšův keř
No.: 280772Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 16:38
olej, akryl, plátno, 2023, 30 x 36 cm, monogr. LD AK 23, vzadu autorem popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Aleš Kublák
Zelená pláň
No.: 280771Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 16:36
olej, plátno, 2023, 30 x 30 cm, monogr. PD AK 23, vzadu autorem popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Aleš Kublák
Loučení navždy
No.: 279808Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2024 16:07
olej, plátno, 2022, 40 x 30 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Aleš Kublák
Pozdější odpověď
No.: 274940Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 13:13
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Aleš Kublák
Zrcadlo v předpeklí
No.: 275663Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 19:31
olej plátno, 2023, 40 x 30 cm, PD monogr. AK 23
Current price: 180 CZK (8 €)
Aleš Kublák
Čas klekání
No.: 275662Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 19:30
olej plátno, 2022, 40 x 30 cm, LD monogr. AK 22
Current price: 180 CZK (8 €)
Aleš Kublák
Černá stěna
No.: 268255Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2023 20:30
olej, plátno, 2022, 30 x 30 cm, sign. PD AK 22
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Aleš Kublák
Kytice - svíce
No.: 268254Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2023 20:29
olej, akryl, 2022, 30 x 30 cm, sign. LD AK 22
Current price: 301 CZK (13 €)
Aleš Kublák
Nová záře
No.: 268253Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2023 20:28
olej, akryl, 2022, 50 x 40 cm, sign. LD AK 22
Current price: 400 CZK (17 €)
Aleš Kublák
Údolí stínu
No.: 267353Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2022 17:58
olej, plátno, 2006, 30 x 23 cm cm, sign. PN AK 06, rám
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Aleš Kublák
Vykoupení
No.: 267352Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2022 17:54
akryl, olej, plátno, 2020, 31,5 x 22 cm, sign. LD AK 20
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids