Rudolf Kremlička

(1886-1932)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Lying nude

    No.: 317

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00

    lithography, 12,5 x 16,5 cm, sign. lower/right R. Kremlička

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Karel Kappstein: Umělecká litografie

    No.: 165

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 10 orig. litografií a obálka R. Kremlička, dodatky Rud. Žaloudek, tisk Kryl a Scotti, vydal Lud. Bradáč, Praha 1921, pův. brož, Ex. 282/500,40s. + přílohy, obálka trochu zašlá a při krajích potrhaná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 12.000 CZK (500 €)