Xénia Hoffmeisterová

  • Xénia Hoffmeisterová

    Budoucnost podle AH

    No.: 170

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:16

    litografie, papír, 65 x 45,5 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 50/60

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Rhapsodia v modré

    No.: 169

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:15

    litografie, papír, 75 x 54 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 6/10

    Current price: 4.000 CZK (167 €)