Xénia Hoffmeisterová
Budoucnost podle AH
No.: 170Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:16
litografie, papír, 65 x 45,5 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 50/60
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Xénia Hoffmeisterová
Rhapsodia v modré
No.: 169Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:15
litografie, papír, 75 x 54 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 6/10
Current price: 4.000 CZK (167 €)