Honoré Daumier

(1808-1879)

LIST OF AUTHORS

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Are you famous? No you are not!

    No.: 352

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00

    lithography, 16 x 22,4 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    2000 francs

    No.: 348

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00

    lithography, 18,3 x 20,2 cm, lower/middle signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Memories

    No.: 347

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00

    lithography, 20,5 x 19,5 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Regret

    No.: 346

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00

    lithography, 20,4 x 22,2 cm, lower/left signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, small stains on paper, folded paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276787

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:34

    litografie, 24 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276778

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:18

    litografie, 26,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    No.: 276773

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:10

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské emoce

    No.: 276758

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:50

    litografie, 23 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské emoce

    No.: 276756

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:46

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížané

    No.: 276754

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:44

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276747

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:32

    litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Strašák

    No.: 276742

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:26

    litografie, 26 x 22 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    No.: 276738

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:20

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské typy

    No.: 276729

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:10

    litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    U baru

    No.: 273825

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:06

    lithography, 19 x 25 cm, lower/left signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Klapka

    No.: 273820

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:00

    lithography, 24,7 x 20 cm, lower/left signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276783

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:52

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1852

    No.: 276776

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:38

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    No.: 276771

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:28

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Bas bleus

    No.: 276770

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:26

    litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    V knihovně

    No.: 276767

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:20

    litografie, 22 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276765

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:16

    litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276762

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:10

    litografie, 24 x 20 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské emoce

    No.: 276755

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:56

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276749

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:44

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Kohout

    No.: 276745

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:36

    litografie, 26 x 22 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pád

    No.: 276743

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:32

    litografie, 27 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Sv. Medard

    No.: 276741

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:28

    litografie, 26 x 22 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    No.: 276737

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:20

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Jeden den volna

    No.: 276735

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:16

    litografie, 26,5 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.