auction history

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Svatý Petr

    No.: 63

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:02

    tužka, pauzovací papír, 1941, 19,6 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 1941, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Ex libris

    No.: 62

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:01

    tužka, pauzovací papír, 1940, 19,5 x 12,7 cm, sign. Na zadní straně Fleissig 1940, Ex libris Fr. Kratochvíl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena s knihou

    No.: 60

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:59

    pastel, tužka, pauzovací papír papír, 1933, 20,5 x 15,8 cm, sign. PD Fleissig 1933, ohlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Noční růže

    No.: 59

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:58

    akvarel, tuš, papír, 1939, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Fleissig 39, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena na louce

    No.: 56

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:55

    tuš, papír, 1925, 12,2 x 12 cm, sign. PD Fleissig 1925, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Zubař

    No.: 55

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:54

    uhel, pastel, papír, 1941, 13 x 9 cm, sign. PD Fleissig 1941, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muž s dýmkou a knihou

    No.: 54

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:53

    akvarel, tuš, běloba, papír, 13,5 x 7,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Návrh na PF

    No.: 52

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:51

    akvarel, tuš, papír, 1924, 15,7 x 11,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kouzelník

    No.: 50

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:49

    uhel, pastel, akvarel, papír, 1934, 20 x 8 cm, sign. PD Fleissig 934, Ex libris M. Birnholz, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Zubaři

    No.: 49

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:48

    tuš, papír, 1936, 12 x 8,8 cm, sign. PD Fleissig 1936, Ex libris Josef Černý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Husitské ex libris

    No.: 46

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:45

    akvarel, tuš, papír, 1939, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD Fleissig 1939, Ex libris M. D. Zelenka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Husitské ex libris

    No.: 45

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:44

    pastel, uhel, papír, 18,3 x 12,8 cm, Ex libris M. D. Zelenka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malíř na tempeře

    No.: 44

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:43

    tuš, akvarel, papír, 1938, 11 x 9,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Ex libris Karel Suda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žlutý Ex libris Libuše Bulířová

    No.: 43

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:42

    tuš, akvarel, papír, 1933, 8 x 7,4 cm, sign. PD Fleissig 1933, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Modrý Ex libris Libuše Bulířová

    No.: 42

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:41

    tuš, akvarel, papír, 1933, 6,5 x 7 cm, sign. PD Fleissig 1933, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Zelený Ex libris Libuše Bulířová

    No.: 41

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:40

    tuš, akvarel, papír, 1933, 7,8 x 7,8 cm, sign. PD Fleissig 1933, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Červený Ex libris Libuše Bulířová

    No.: 40

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:39

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    No.: 39

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:38

    tuš, akvarel, papír, 1933, 5,7 x 5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Hudební motiv

    No.: 38

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:37

    tužka, papír, 1943, 16,8 x 13,8 cm, sign. PD Fleissig 43, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Radovánky na kometě

    No.: 37

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:36

    litografie, 1941, 12 x 9 cm, monogr. PD VF, PF Karel Suda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Čtení novin

    No.: 36

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:35

    akvarel, tužka, papír, 1933, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Tuplák na špagátě

    No.: 34

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:33

    koláž (barevný dřevoryt, tuš, pauzovací papír), 16 x 11,2 cm, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dáma s knihou

    No.: 33

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:32

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1933, 14 x 10,3 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    No.: 32

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:31

    běloba, papír, 1938, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena s knihou

    No.: 31

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:30

    akvarel, tuš, papír, 1938, 13 x 8,8 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris Ilonka Dery, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Šlechtická romance

    No.: 27

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:26

    tužka, papír, 1932, 15,2 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1932, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Zasněžená vesnice

    No.: 26

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:25

    uhel, běloba, tužka, papír, 1933, 17,3 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 33, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Erotická balerína

    No.: 25

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:24

    akvarel, tuš, papír, 1933, 22 x 15,7 cm, sign. PD Fleissig 33, Ex libris Eugene Strens, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    No.: 24

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:23

    tužka, papír, 1935, 22 x 15,6 cm, sign. PD Fleissig 35, Ex libris Hanns Hebren, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Smrt

    No.: 23

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:22

    tužka, papír, 1930, 14 x 9 cm, sign. PD V. Fleissig 1930, Ex libris Dr. F. Müller, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 300 CZK (13 €)