Různí autoři

  • Různí autoři

    Konvolut grafik a kreseb

    No.: 84

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:26

    40 x drobná grafika, kresba, 25x signováno, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Různí autoři

    Praha v několika pohledech

    No.: 1075

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:11

    bibliofilie

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Různí autoři

    Set of 10 lithographs

    No.: 199

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 15:00

    10x lithographs, 1944, 57 x 42 cm, all signed, cover slightly torn, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Estimate: 12 000 - 15 000 Kč CZK

  • Různí autoři

    School of Czech grotesque

    No.: 159

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 03. 2023 15:00

    3x graphics, 1993, 62 x 44 cm, signed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Různí autoři

    Konvolut výstavních letáků (18ks)

    No.: 34

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 02. 2023 13:33

    letáky, 24 x 16 cm

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Různí autoři

    Hornické Příbramsko

    No.: 265

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    konvolut grafických listů, soubor 10 grafických listů, autoři Emil Kotrba, Ladislav Kašpar, Zdeněk Mézl, Rastislav Michal, Miroslav Černý, vydal komitét symposia Hornická Příbram ve vědě a technice, formát A4, vše signováno

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Různí autoři

    Chrudim 1980, Sborník drobné grafiky

    No.: 264

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    bibliofilie, autoři Orest Dubay, Josef Liesler, Ota Janeček, L. J. Kašpar, Vladimír Suchánek, Naděžda Synecká, Karel Šafář, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 105, vše sign., rozměr 25 x 18 cm

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Různí autoři

    Chrudim 1986, Sborník drobné grafiky

    No.: 263

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Různí autoři

    Chrudim 1983, Sborník drobné grafiky

    No.: 262

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    bibliofilie, autoři Ludmila Jiřincová, Karel Beneš, Adolf Born, Bohuslav Knobloch, Jindřich Pileček, Jaroslav Uiberlay, vydal Klub přátel výtvarného umění Díla, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 131, vše sign., rozměr souboru 24,5 x 18 cm

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Různí autoři

    7 Exlibris

    No.: 260

    bibliofilie, soubor sedmi signovaných grafických listů, autoři Pavel Hlavatý, Josef Jíra, Ladislav Kuklík, Alena Laufrová, Michaela Lesařová Roubíčková, Veruna Melčáková uneková, Václav Pokorný, vydáno 150 výtisků, rozměr 21,5 x 16 cm

  • Různí autoři

    Dítě život mír

    No.: 259

    bibliofilie, soubor pěti grafických listů vydal a z hloubky vytiskl 1979 Jan Mauler, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Ludmila Jandová, Vladimír Komárek, Ladislav Rusek, výtisk číslo 21, formát A4, vše signované

  • Různí autoři

    Konvolut moravských folklorních vzorů

    No.: 541

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    25 x kombinovaná technika, tempera, papír

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Různí autoři

    Pohlednice s podpisy spisovatelů

    No.: 484

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    rukopis, na rubu podepsáni: Drago Jančar, Dane Zajc, Alenka Puhar, Jan Beneš, Karin Clark, Ivan Minatti, Alasdair MacKinnon, Ursula Heinze de Lorenzo, Hans van de Waarsenburg a J. Šalamoun (?),

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Pohlednice s podpisy českých a německých literátů

    No.: 483

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    rukopis, na rubu podepsáni: Angela Kraus, Wulf Kirsten, Vjačeslav Kuprijanov, Oskar Pastior, Urs Jaeggi, Zehra Cirak, Petr Prouza a Alexandr Kliment,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    k 90. narozeninám Fr. Dvořáka

    No.: 321

    bibliofilie, 5x sign. suchá jehla (A. Antonová, K. Beneš, D. Benešová, M. Janáček a H. Tesařová), 2x lept (J. Kábrt, J. Šindler), 1x sign. komb. technika R. Karpaš a 1x sign. akvatinta J. Švihla, básně s podpisy autorů J. Hrubý, L. Kundera, Fr. Novotný, J. Štroblová a J. Žáček, vyd. Josef Vinklát, L…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Různí autoři

    Ostrava

    No.: 319

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    bibliofilie, 1x sign. lept Karel Haber, 1x sign. litografie Vlad. Kristin, 1x sign. dřevoryt Jan Sládek, 1x sign. linoryt Vlad. Kristin, u příl. 4. sjezdu Moravských bibliofilů a exlibristů, vydala Mor.-Ostravská spořitelna, Mor. Ostrava 1931, ex. 119/250, volné listy v deskách, Provenance: Antiquar…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Různí autoři

    Konvolut korespondence s Dr. Hrdinou

    No.: 391

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    10x dopis, Dalibor Chatrný, M. Houra, V. Fiala, Peterka, Flejšar a další

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Různí autoři

    No.: 390

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    10x dopis, Hartingerová, Cipár, Hadlač, Hlava, Rusek, B. S. Urban, Gažovič

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Různí autoři

    Vladimír Boudník 70

    No.: 248

    bibliofile, 4 x grafický list, 1994, 32 x 23 cm, vše signováno, K nedožitým sedmdesátinám Vladimíra Boudníka připravili Antonín Hartmann (text), Dalibor Chatrný, Jan Koblasa, Jiří Kolář, Lubomír Přibyl, Zbyšek Sion (grafické listy) a Ivana Hrdina (redakce). Vyšlo v počtu 200 číslovaných výtisků. Ten…

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Různí autoři

    Set of graphics for the Czech-Slovak-Swiss health care company

    No.: 193

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00

    19 different graphic techniques, 1995, all signed, no. XVIII/200

  • Různí autoři

    Graphic block 1982

    No.: 280133

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 17:59

    16x graphics, 1982, 15 x 11 cm, all signed , complete, in original paper jacket (slightly soiled), graphics in excellent condition, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    No.: 186551

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 04. 2023 15:16

    bibliophile, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Různí autoři

    Katedrála sv. Víta

    No.: 265641

    Auction price: 3.300 CZK (138 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:21

    Current price: 3.300 CZK (138 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Různí autoři

    Český filmový plakát 20. století

    No.: 267946

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2022 14:26

    filmový plakát, 66 x 88,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids