-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrdličky (PF 1983)
No.: 654Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:45
litografie, sign. PD V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce
No.: 653Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:44
litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce za hlavou (PF)
No.: 652Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:43
litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina
No.: 332Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:38
dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1982 Dr Ivan Hrdina
No.: 335Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:37
dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1995 Ludmila Bočková
No.: 362Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:36
dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pamětní list k narozeninám Vladimíra Komárka
No.: 256Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, k sedmdesátým narozeninám Vladimíra Komárka vydal s jeho suchou jehlou v počtu sedmdesáti číslovaných výtisků Ivan Hrdina, č. 39/70, formát A4, grafika signována, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
K.H. Mácha: Máj
No.: 184Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 7x signovanými suchými jehlami, obálka reliéfní tisk V. Komárek, úprava L. Rusek, suché jehly vytiskl J. Mauler, vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha 1981, ex. 170 , ruční velkolosinský papír, volné listy v pův. obálce, ochr. pouzdro, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovn…
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pears
No.: 175Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00
woodcut, 21,5 x 15 cm, sign. lower/right V. Komárek, no. 13/55, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Loďka
No.: 279378Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:30
suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids