Přístav
No.: 270331Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:14
akvarel, papír, 1988, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Vyznání
No.: 270325Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:08
akvarel, papír, 1979, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Královská snoubenka Turandot
No.: 270324Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:07
akvarel, papír, 1972, 9 x 8 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Počet života
No.: 270321Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:04
akvarel, papír, 1995, 21 x 16 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Zvěstování
No.: 270319Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:02
akvarel, papír, 1999, 22 x 15 cm, sign. PD
Current price: 110 CZK (5 €)
Barevnou uličkou
No.: 266882Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 19:28
litografie, 10,8 x 12,1 cm, sign. PD, pasparta,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
František Škroup 1801 - 1862
No.: 246709Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 21:04
lept, mezzotinta, 18,5 x 12,2 cm, sign. PD, papír mírně zažloutlý; mimo tisk je papír na okrajích místy pokrčen, na spodním okraji skvrna od vody,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids