-
Neurčený autor
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
No.: 1240Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:17
akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina před bouřkou
No.: 1323Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:16
akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Horská chata
No.: 1325Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:15
olej, plátno, 18 x 27,3 cm, sign. LD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neurčený autor
Kvetoucí akt
No.: 1328Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:14
tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
-
Neurčený autor
Zasněžená krajina
No.: 1267Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:13
olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neurčený autor
Řeka
No.: 1268Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:12
kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Jezero u lesa
No.: 1271Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:11
olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neurčený autor
Kytice
No.: 1274Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:10
olej, deska, 1919, 21 x 26 cm, sign. PD Magda 1919., rám, zezadu polité, pokroucená deska, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Neurčený autor
V rákosí
No.: 281809Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:38
olej, plátno, 1984, 50 x 61 cm, sign. DU TRK 84, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Břízy
No.: 281843Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:37
olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Luh
No.: 281844Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:36
akvarel, tuš, karton, 34 x 49 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Lesní krajina
No.: 281827Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:35
akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Potok
No.: 281829Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:34
olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Přehrada
No.: 281828Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neurčený autor
Luční krajina
No.: 281831Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:32
tempera, karton, 20,5 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Na kraji lesa
No.: 281837Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:31
olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Krajina
No.: 281788Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:30
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. PD Kozák?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
No.: 278933Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Neurčený autor
Stavení u lesa
No.: 281800Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:28
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Lesní cesta
No.: 281840Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:27
olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Pasáček
No.: 280079Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:26
oil, canvas, 44 x 59 cm, signed lower/left , rám, dirty painting, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Věž
No.: 206287Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:06
felt-tip pen, paper, 1978, 29,6 x 20,9 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Dáma s růžemi
No.: 281810Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:21
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Matka s dítětem
No.: 277783Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:20
pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Souboj s drakem
No.: 276807Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:19
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
St. Magdalena
No.: 281153Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:53
lept, 1949, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina
No.: 281154Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:52
lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neurčený autor
Dům na kopci
No.: 278007Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 19:18
dřevoryt, 1927, 17,6 x 15,7 cm, sign. PD 1927, zažloutlý papír, místy ušpiněný a místy pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Neurčený autor
Ryby
No.: 277183Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 18:54
suchá jehla, 12 x 5,2 cm, sign. PD, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neurčený autor
Hráči karet
No.: 270449Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:56
lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids