auction history

  • Maxmilián Švabinský

    Portrét Svatopluka Čecha

    No.: 932

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 15:06

    litografie, 1900, 36 x 29 cm, sign. PD MŠvabinský, mírně zašpiněný papír, při krajích mimo tisk místy natržený, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and …

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Erotika I

    No.: 931

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 15:05

    tužka, akvarel, papír, 1935, 19 x 31 cm, monogr. LD JŠ 1935, rám, papír zažloutlý, na papíře skvrny, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Erotika II

    No.: 930

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 15:04

    tužka, akvarel, papír, 44 x 26 cm, monogr. LD JŠ, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    No.: 913

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:47

    litografie, 1972, 14 x 9 cm, sign. PD J. Šerých 72, pasparta, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague,…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Karel Šafář

    Klaun

    No.: 905

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:39

    lept, 21,5 x 32 cm, sign. PD K. Šafář, rám, č. 55/150

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Karel Šafář

    Postava

    No.: 904

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:38

    lept, 22 x 31 cm, sign. PD K. Šafář, rám, č. 33/100

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Básník V. N.

    No.: 894

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:31

    litografie, 16 x 15 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, pasparta, č. 33/80, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Karel Čapek

    No.: 893

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:30

    litografie, 19,3 x 15 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, pasparta, č. 100/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Holl…

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vesnice v noci

    No.: 892

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:26

    litografie, 1971, 29 x 58,5 cm, sign. DU OStritzko 71, autorský tisk, LD věnování: Panu Svobodovi s přáním, aby prospíval na svobodě srdečně OStritzko 71, the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Na ulici

    No.: 879

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:13

    lept, 21 x 19 cm, sign. DU Sovák, rám, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    No.: 869

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:03

    linoryt, 38 x 28,7 cm, sign. PD Seydl, č. 5/6, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Alegorie létání

    No.: 866

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:00

    tuš, akvarel, perforovaný papír, 1996, 84 x 60 cm, sign. PD Jan Rýz 96, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Petr Ptáček

    Motorka

    No.: 839

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:33

    litografie, 2012, 20,5 x 28,3 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 52/100, u horního okraje papíru malá nepatrná šmouha, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Hrachor ve váze

    No.: 837

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:31

    olej, karton, 35,5 x 30 cm, sign. PD J.B. Pospíšil, rám, na zadní straně štítek s popisem a věnováním autora z roku 1943, malba mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Podešva

    (1893-1979)

    Touha

    No.: 835

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:29

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Postavička

    No.: 825

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:19

    dřevořez, 1980, 20 x 14 cm, sign. DU Jeňýk 80, č. 61/75, the disciple of Prof. V. Sychra and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Tolerance

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    No.: 824

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:18

    dřevořez, 1985, 25 x 17 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 1985, č. 43/100, the disciple of Prof. V. Sychra and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Tolerance

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Olexa

    (1901-1983)

    Silnice ke Krátké

    No.: 823

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:17

    pastel, karton, 50 x 67 cm, sign. PD Olexa, rám, the disciple of O. Nejedly, member of Purkyne

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Zuzana Oberthorová

    Samota v dešti

    No.: 819

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:13

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jan Novopacký

    (1821-1908)

    Bei Arricia

    No.: 817

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:11

    mědirytina, 1858, 31,4 x 44,6 cm, značeno v tisku DU Gemalt u lith. von. Jan Novopacky, potržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Neznámý autor (kopie Ilja Repin )

    Záporožští kozáci píší Sultánovi

    No.: 816

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:10

    Current price: 300 CZK (13 €)

    St. Johann

    No.: 813

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:07

    mědiryt, 16 x 10 cm, pasparta

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Stojící ženský akt

    No.: 807

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:01

    uhel, papír, karton, 64 x 35 cm

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Psací sada

    No.: 796

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:50

    ., Psací sada, 6 ks, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Hlava selky I

    No.: 788

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:42

  • Peter Nagy

    Ženská opilost

    No.: 783

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:37

    fotografie, 48 x 38 cm, sign. na zadní straně Peter Nagy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Josef Mžyk

    Studie 5

    No.: 781

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:35

    tužka, akvarel, papír, 1970, 61 x 42 cm, sign. PD Mžyk Josef 1970, the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Josef Mžyk

    Toaleta - šatník

    No.: 780

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:34

    tužka, akvarel, papír, 1978, 67 x 63,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar

    Current price: 2.700 CZK (113 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Svatební tanec

    No.: 738

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:52

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Mudr. Václav Heřman

    No.: 727

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:41

    Current price: 500 CZK (21 €)