auction history

  • Zuzana Kadlecová

    No.: 267792

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2024 14:58

    ink, watercolor, paper, 2005, 14 x 10,5 cm, sign. lower/right Zuzana Kadlecová, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Pavučina

    No.: 266842

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2024 14:50

    serigrafie, 28,9 x 19,3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, č. 42/100, pokrčený papír, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Tanečnice

    No.: 274335

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 01. 2024 14:00

    olej, sololit, 22,5 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Telefon

    No.: 279372

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 16:44

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Portrét Alfonse Muchy

    No.: 279361

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 16:22

    ocelorytina, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD JSchmidt, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, educated in the xylographic workshop of K. Kabelka in Prague, the disciple of prof. A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, private disciple of K. Klar and R. Vacha

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Ponocný

    No.: 254594

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 15:04

    litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Náprstkovo muzeum

    No.: 221862

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 14:32

    mědirytina, 1997, 14,5 x 9,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 280 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Dvě nohy nad městem

    No.: 221735

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 14:30

    lept, akvatinta, 1982, 18,7 x 13,5 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Tři postavy nad hradbami

    No.: 221733

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 14:28

  • Václav Herink

    Co mi říká MDŽ? Mám doma žalář

    No.: 208001

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 14:26

    tuš, pastelka, papír, 19 x 22 cm, monogr. PD H, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Cyril Bouda

    Exlibris

    No.: 278918

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 16:32

    suchá jehla, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    No.: 278916

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 16:30

    lept, 1947, 26,2 x 31,8 cm, sign. PD K. Štěch 1947, č. 8/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Holl…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na Karlův most a Hradčany

    No.: 278907

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 16:20

    lept, 1935, 32,3 x 25 cm, sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of…

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Vyšehrad

    No.: 278903

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 16:14

    lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Kostel milosrdných bratří v Prostějově

    No.: 278889

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:52

    lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD VSilovský, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, mem…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    No.: 278886

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:48

    suchá jehla, 1945, 14 x 15,8 cm, sign. PD Dagmar Berková 45, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The school of artistic crafts in Brno, the disciple of prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Petr Ptáček

    Před závodem

    No.: 278871

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:40

    litografie, 2005, 10,5 x 8,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 45/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    7x exlibris

    No.: 278870

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:38

    1x lept, 6x dřevoryt, 10,4 x 7,9; 10 x 5,7; 11,9 x 7,8; 6,5 x 7,7; 7,4 x 5,4; 5,4 x 6,9; 8,4 x 5,3 cm, vše sign. PD MFlorian, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zima na vesnici

    No.: 278869

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:36

    dřevoryt, 1936, 8,5 x 10,6 cm, LD značeno ve štočku VK - 36, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Řeka

    No.: 278865

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:32

    dřevoryt, 1920, 8 x 9,8 cm, LN značeno ve štočku VK 20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Ar…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925-2012)

    Vrátka

    No.: 278831

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:38

    suchá jehla, 1989, 9,9 x 9,9 cm, sign. DU Škarohlíd 1989, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Francis Carin

    Scéna

    No.: 278822

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:26

    reprodukce, 1998, 18,2 x 15,7 cm, sign. PD F. Carin 98, č. 220/250, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Ivan Komárek

    Exlibris

    No.: 278818

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:20

    litografie, 2008, 20 x 14,9 cm, sign. PD I. Komárek 2008, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Karel Beneš

    Lidová píseň

    No.: 278815

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:14

    litografie, 2006, 24,6 x 17,6 cm, sign. DU K.Beneš 06, č. 97/190, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Múza

    No.: 278813

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:10

    dřevoryt, 14 x 8,4 cm, sign. PD Lukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Kubera

    Pohled na kopce

    No.: 279043

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:48

    olej, karton, 1973, 31 x 66 cm, sign. PD Kubera 1973, rám, v horní části podél okraje polito, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    Luna

    No.: 278532

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:23

    dřevoryt, 1974, 9,1 x 6,6 cm, DU u okraje papíru: Rastislav Michal, volná grafika, X 2 1974, lehce zažloutlý papír, u okrajů pokrčeno, na levém okraji v jednom místě papír jemně natržený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Večerní čtení (ex libris Pavel Vodehnal)

    No.: 278016

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:54

    dřevoryt, 10,1 x 7,9 cm, na zadní straně papíru je autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Pták ohnivák

    No.: 277174

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:32

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Pampeliška s motýlem

    No.: 277162

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:30

    litografie, 25,5 x 16 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta (vyskleno), č. 15/90, kolem grafiky zažloutlý rámeček, místy na papíru drobné žluté tečky, u horního okraje papíru nalepeny na dvou místech hnědé papírové pásky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids