auction history
LIST OF AUTHORS

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Ladislav Stehlík: Břehy a vody

    No.: 304

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 3x sign. barev. lept J. Walterová, podpis na patitulu L. Stehlík, 12. sv. edice Polyhymnia, tiskli Dřímalové, vydal Supraphon pro Lyru Pragensis, Praha 1978, volné listy v pův. ob., ex. 32/200, 37s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.100 CZK (130 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • František Dvořák

    (1920-2015)

    Moje Ithaka

    No.: 268

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 1 x signovaný tisk Vladimíra Suchánka, fejeton vydaný Spolkem českých biliofilů, v edici Pupilla,svazek 13; č. 192/300; 13,5 x 9 cm

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Nejnovější český galanthomme čili krásochovník

    No.: 267

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, k 100. výročí narození Jaroslava Haška uspořádal a doslovem opatřil Karel Cvejn, ilustroval Adolf Born, tištěné ilustrace signované ABorn, Praha 1985, rozměr 24 x 13,5 cm, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of…

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Oldřich Mikulášek

    (1910-1985)

    František Tichý

    No.: 266

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 1x nesignovaná suchá jehla (pozdější otisk) Františka Tichého, původně vyšlo v roce 1959 se suchou jehlou Býčekod F. Tichého, a to v pěti signovaných a pěti nepodepsaných volných listech. Toto vydání pochází z roku 1982 , k tisku ho připravil PhDr. F. Dvořák a František Janás, č. 27/39.…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Různí autoři

    Hornické Příbramsko

    No.: 265

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    konvolut grafických listů, soubor 10 grafických listů, autoři Emil Kotrba, Ladislav Kašpar, Zdeněk Mézl, Rastislav Michal, Miroslav Černý, vydal komitét symposia Hornická Příbram ve vědě a technice, formát A4, vše signováno

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Chrudim 1980, Sborník drobné grafiky

    No.: 264

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Orest Dubay, Josef Liesler, Ota Janeček, L. J. Kašpar, Vladimír Suchánek, Naděžda Synecká, Karel Šafář, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 105, vše sign., rozměr 25 x 18 cm

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Chrudim 1986, Sborník drobné grafiky

    No.: 263

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Jan Hlína, Jaroslav Hořánek, Zdeněk Mézl, Naděžda Plíšková, Karel Oberthor, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 243, vše sign, rozměr 25 x 17,5 cm

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Chrudim 1983, Sborník drobné grafiky

    No.: 262

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Ludmila Jiřincová, Karel Beneš, Adolf Born, Bohuslav Knobloch, Jindřich Pileček, Jaroslav Uiberlay, vydal Klub přátel výtvarného umění Díla, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 131, vše sign., rozměr souboru 24,5 x 18 cm

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Branald

    (1910-2008)

    O jednom chlapci z Kladna

    No.: 261

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, prosloveno při zahájení výstavy Václava Junka dne 10. října 1959, doplněno třemi signovanými dřevoryty Václava Junka, rozměr 24,5 x 17,5 cm, podepsáno Branaldem

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Různí autoři

    7 Exlibris

    No.: 260

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, soubor sedmi signovaných grafických listů, autoři Pavel Hlavatý, Josef Jíra, Ladislav Kuklík, Alena Laufrová, Michaela Lesařová Roubíčková, Veruna Melčáková uneková, Václav Pokorný, vydáno 150 výtisků, rozměr 21,5 x 16 cm

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Dítě život mír

    No.: 259

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, soubor pěti grafických listů vydal a z hloubky vytiskl 1979 Jan Mauler, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Ludmila Jandová, Vladimír Komárek, Ladislav Rusek, výtisk číslo 21, formát A4, vše signované

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Křupka

    (1929-2020)

    Báseň

    No.: 269

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 1979, 21 x 10 cm, 1x signovaný dřevoryt Anny Grmelové, 1 x nesignovanný dřevoryt A. Grmelové

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan John

    (1850-1920)

    Přírodopis hub

    No.: 532

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, 30 chromolitografických tabulí, vyd. I. L. Kober, Praha, 1941, II.vydání, pův. pevná vazba, nestr., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • František Klapálek

    (1863-1919)

    Atlas brouků středoevropských

    No.: 531

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, obrazová část, 48 chromolitografických tabulí, vyd. I. L. Kober, Praha, 1903, pův. pevná vazba, 48s., lehce opotřebeno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Kolektiv autorů

    Humoristické listy 1924

    No.: 658

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, obrázkový týdenník humoristicko-satirický, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1924, roč. 67, č. 1-52 pevná vazba, opotřebený stav, několik uvolněných listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kolektiv autorů

    Humoristické listy 1917

    No.: 657

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, obrázkový týdenník humoristicko-satirický, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1917-1919, roč. 60-62, č. 33-52, pevná vazba, opotřebený stav, několik uvolněných listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Kolektiv autorů

    Humoristické listy 1907

    No.: 656

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, obrázkový týdenník humoristicko-satirický, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1907, roč. 50-51, č. 32-52, pevná vazba, opotřebený stav, několik uvolněných listů, vazba z části rozpadlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kolektiv autorů

    Humoristické listy 1869

    No.: 655

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, politicko-satyrický týdeník, vyd. Josef R. Vilímek, Praha, 1869, roč. XI., č. 1-53, poslední číslo neúplné, polokožená vazba, 440s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kolektiv autorů

    Humoristické listy 1862

    No.: 654

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, politicko-satyrický týdeník, vyd. Josef R. Vilímek, Praha, 1862, roč. IV., č. 1-52, polokožená vazba, 440s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Leták r. II. č. 42

    No.: 653

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    dvojlist, satirický Leták s karikaturou Josefa Lady, vyd. E. Bass a Červená sedma, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ljuba Štíplová- Šťastný rok

    No.: 645

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    volné listy v papírovém přebalu, 21,5 x 30 cm, sign. DU na titulním listu L. Jiřincová, celostránkové reprodukce akvarelů Ludmily Jiřincové doplněné verši, propagační výtisk státní pojišťovny, původní volné listy v papírovém přebalu 21,5 x 30 cm, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disc…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Ocelové město

    No.: 582

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, ilustrace L. Benett, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1924, 153 s., clpl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou, stránky při krajích zažloutlé, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Zemí šelem

    No.: 581

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, ilustrace L. Benett, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1923, 303 s., clpl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou, stránky při krajích zažloutlé, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Tvrdohlavý Turek

    No.: 580

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, stužková vazba Jos. Pfeiffer, ilustrace L. Benett, překlad Otylie Petrová, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1903, 391 s., clpl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou, plátýnko vzadu na deskách lehce zvlněné, několik skvrn, malá část spodku hřbetu poškozena, předsádka místy naprasklá, velmi dobr…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Vynález zkázy

    No.: 579

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, pův. xylografcké ilustrace L. Benett, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1931, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 187s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Honba za meteorem

    No.: 578

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, pův. xylografcké ilustrace G. Roux, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1925, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 243s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Maják na konci světa

    No.: 577

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, pův. xylografcké ilustrace G. Roux, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 190s., velmi dobrý stav, drobné opotřebení hran, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    O život

    No.: 576

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, pův. xylografcké ilustrace L. Benett, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, pův. nakladatel. ppl. zdobená vazba, 240s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Neurčený autor

    Soirs de la Beaute, Volume 1. Recueil de photographies artistiques d’ aprés nature.

    No.: 600

    Auction price: 4.200 CZK (175 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    album, pravděpodobně první album aktů v Čechách, informace k němu jsou prakticky nedohledatelné, tiskl O. Janáček, Praha, 1912, obs. 16 listů (1x tit. list, 15x fotografie s aktem a pův. pap. ob. s potiskem, ob. zevnitř ve hřbetu vyspravena (slepena), při okrajích mírně opotřebena, vložené listy vel…

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    O. Neff: Arnal / M. Macourek: Peruánský deník / J. Nesvadba: Po stopách něžného muže

    No.: 599

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    sešit, 3 x Kája Saudek, komiks, ilustrace Kája Saudek, vydala Práce, Praha 1931, 72s., brož, dolní část obálky lehce zvlněná, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.