auction history

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Tell´s Knabe

    No.: 246859

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 20:20

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 12,8 cm, značeno PD C. Gonzenbach gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji ztmavlý, na pravém spodním rohu flíček od vody,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Gotická katedrála

    No.: 242985

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 19:42

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Vesnice mezi vrchy

    No.: 241780

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 19:30

    olej, sololit, 50,5 x 122,5 cm, sign. PD Rajchl, naražené spodní rohy obrazu,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

    Atelier K. Dudešek

    No.: 228512

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 18:32

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Vzhlížení

    No.: 223926

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 18:30

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Andělský hrad v Římě

    No.: 221666

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 18:22

    olej, karton, 10 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Frankfurt

    No.: 221617

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 18:20

    olej, sololit, 14,8 x 13 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Edinburský hrad

    No.: 218307

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 18:14

    olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Palác Real (Madrid)

    No.: 218302

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 18:12

    olej, sololit, 12,2 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Česká secese - Umění 1900

    No.: 268088

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 22:34

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Le Souaire

    No.: 267213

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 21:50

    dřevořez, 10 x 14,8 cm, značeno v desce LD PG; LD pod grafikou slepotisková značka KPVU, rožky nepatrně ohnuté, papír místy zašpiněný, PD tužkou vepsáno Gauguin,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Alfred Kindler

    (1925-2019)

    Zima

    No.: 268054

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 21:08

    olej, sololit, 1995, 21 x 21,2 cm, sign. LD Kindler, rám, zezadu Vánoce 95,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Petr Štěpán

    Kodex

    No.: 267286

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 21:02

    suchá jehla, 1992, 22,5 x 15,2 cm, sign. PD Štepán 92, rám, č. 2/95, u okraje papíru zažloutlé po paspartě,

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jan Jemelka ml.

    Abstraktní kompozice

    No.: 267285

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 21:00

    barevný dřevořez, 1992, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD Jan Jemelka 92, rám, č. 42/50, papír po okrajích u pasparty zažloutlý, na paspartě místy žluté skvrnky,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Chrám svatého Víta

    No.: 267217

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 20:58

    akvatinta, mezzotinta, lept, 31,4 x 26,1 cm, sign. PD Emil Wänke, LD Orig. bar. lept, po okrajích papír pokrčen, zašlý papír, na okrajích mírně ušpiněn,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    No.: 267102

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 20:50

    dřevoryt, 1927, 37,6 x 49 cm, sign. PD Moravec 1927, pasparta, lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The H…

  • Karel Toman

    (1888-?)

    Moře

    No.: 267045

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 20:46

    olej, překližka, 1945, 38,5 x 63 cm, sign. PD Toman 45, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    No.: 266446

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 20:36

    litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

    Sv. Jiří

    No.: 266396

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 20:28

    gobelín, 64 x 63 cm, rám , textilie zejména v horní části zažloutlá ,

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jana Reinerová

    Betlém

    No.: 261948

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 18:36

    litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jaroslav Pokorný

    (1903-1969)

    Hrnčíř

    No.: 124271

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:28

    lithograph, 1947, 24,5 x 19 cm, signed RD Jaroslav Pokorný 47, paper creased near left margin out of the printing area, torn in its upper part, the disciple of prof. J. Loukota, V. Nechleba

    Current price: 160 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 1

    No.: 262821

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:26

    tempera, plátno nalepené na papíru, 41 x 26 cm, sign. LD, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 2

    No.: 262822

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:25

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 3

    No.: 262823

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:24

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 4

    No.: 262824

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:23

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 5

    No.: 262825

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:22

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 6

    No.: 262826

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:21

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 8

    No.: 262827

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:20

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 14

    No.: 262828

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:19

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 15

    No.: 262829

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:18

    Current price: 300 CZK (13 €)