auction history

  • Miloš Vojíř

    Hračky

    No.: 567

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 11:02

    fotografie, 37 x 27,5 cm, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Miloš Šindelář

    Dívka s flétnou

    No.: 559

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 10:54

    bromostříbrná fotografie, 38,4 x 22,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Miloš Šindelář

    Jazz parník II.

    No.: 558

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 10:53

    bromostříbrná fotografie, 25,8 x 37,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Hradčanské náměstí

    No.: 531

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 10:26

    fotografie, 1975, 26,9 x 35,5 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Fotosalonu Vítkovice 76, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Autobusy - Gottwaldov

    No.: 530

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 10:25

    fotografie, 70. léta, 30,2 x 39,8 cm, drobně naražené rohy papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Noční Praha

    No.: 499

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:54

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Peter Nagy

    Kytaristka

    No.: 495

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:53

    fotografie, 44,5 x 29,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Karel Matoušek

    Kolotoč života

    No.: 493

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:48

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 44,5 x 58 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích poškozeno, LD nalepen štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Josef Louš

    IV. Kolo

    No.: 491

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:46

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 49,5 x 59,5 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích poškozeno, LD nalepen štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Miloš Koreček

    (1908-1989)

    No.: 488

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:43

    fotografie, 1984, 23,7 x 17,5 cm, sign. na zadní straně Miloš Koreček 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the group Ra

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    No.: 487

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:42

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Miroslav a Věra Chalupníčkovi

    Stalinův památník

    No.: 467

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:22

    fotografie, 1953, 28,9 x 39,2 cm, pokrčené okraje, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Josef Hník

    Kompozice s vejci

    No.: 455

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:10

    bromostříbrná fotografie, 25,6 x 16,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at FAMU (Film and TV School of Academy of Performing Arts) in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Rokytnice nad Jizerou

    No.: 416

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:31

    bromostříbrná fotografie, 15,2 x 19,3 cm, na zadní straně autorské razítko a popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Construction Worker in Prague

    No.: 401

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:16

    bromostříbrná fotografie, 1985, 16,9 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    (1938-2022)

    S kytarou

    No.: 400

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:15

    bromostříbrná fotografie, 1988, 16,7 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Letní lidé

    No.: 399

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:14

    bromostříbrná fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Letní lidé

    No.: 398

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:13

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Labutě

    No.: 397

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:12

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Letná

    No.: 396

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:11

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Start

    No.: 395

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:10

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy

    No.: 394

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:09

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé - dvojice

    No.: 393

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:08

    bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 16,8 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Rybáři

    No.: 390

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:05

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Plakát Bezstarostná jízda

    No.: 14

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:13

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Album Profese

    No.: 13

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:12

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Martin Velíšek katalog

    No.: 12

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:11

    katalog, 1997, 30 x 21,5 cm

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Samuel Beckett: Nepojmenovatelný

    No.: 10

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:09

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Pohlednice Šťastné a veselé

    No.: 9

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:08

    pohlednice, 2001, 14,7 x 10,5 cm

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Žlutá ponorka

    No.: 8

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:07

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids