-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Prohlídka
No.: 206Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:39
tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Prohlídka
No.: 207Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:38
tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pastýři v Betlémě
No.: 107Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:35
litografie, akvarel, 1977, 16,2 x 23,3 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1978, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabins…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Letiště
No.: 228Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:30
suchá jehla, 1963, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, MUDr. Fr. Baroch P.F. 1963, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 6.501 CZK (271 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
P.F. 1966
No.: 229Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:29
litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. UD Kamil Lhoták 65, J. Hrachovec, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Muž na velocipédu
No.: 244Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:28
litografie, 1978, 9 x 6,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 79, PF 1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Náhlá květina
No.: 161Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:26
lept, 1989, 12,1 x 15,4 cm, sign. PD Josef Lehoučka, PF 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Zpráva o vertikálním řádu
No.: 215Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:25
lept, 1994, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 94, PF 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Čas dělení
No.: 159Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:25
lept, 1987, 19,6 x 13 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1987, PF 1988, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Sen a skutečnost
No.: 160Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:24
lept, 1991, 13,8 x 16,2 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1991, PF 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Šťastné prasátko
No.: 212Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:19
kolorovaná suchá jehla, 1980, 8,5 x 13 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Michael Florian
(1911-1984)
P.F. 1966
No.: 222Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:17
dřevoryt, 1966, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Novoročenka Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Michael Florian
(1911-1984)
P.F. 1965
No.: 224Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:15
dřevoryt, 1965, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Michael Florian
(1911-1984)
Tři králové
No.: 225Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:14
dřevoryt, 1966, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Zdraví a toužený klid do roku 1966 Blochovi z Počátek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Michael Florian
(1911-1984)
Kočár
No.: 226Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:13
dřevoryt, 1964, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Rodina Blochova, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Michael Florian
(1911-1984)
Psík
No.: 227Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:12
dřevoryt, 1964, 15,5 x 11 cm, sign. PD Florian, Jaroslav Knytl, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Míla Doleželová
(1922-1993)
PF 1965
No.: 258Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:09
dřevoryt, 1964, 14,7 x 9,6 cm, podpis autorky na protější stránce, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Viktor Stretti
(1910-1960)
Václavské náměstí 21. XII. 1918
No.: 16Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:04
litografie, 1918, 15 x 11,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1919, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Karel Vik
Praha
No.: 345Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:31
dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
-
Konstantin Bušek
(1861-1938)
V Podolí
No.: 338Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:24
lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Konst. Bušek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Tři unavená děvčata
No.: 331Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:17
acrylic, canvas, 70 x 50 cm, signed lower/right Raiser, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
-
Jiří Suchý
(1931)
William Shakespeare
No.: 306Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:52
lithography, 33,5 x 24 cm, sign. lower/right Jiří Suchý, pasparta, no. 62/200,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Petr Ptáček
(1965)
Dodge
No.: 302Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:48
lithography, 2022, 27 x 39,5 cm, signed lower/right Petr Ptáček 2022, no. 8/80,
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Štěpán Mareš
(1972)
O Tytypánovi
No.: 249Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:07
combined technique, paper, 1999 - 2000, dva samostatné papíry, každý 42 x 29,6 cm,
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: ID4**1 History of bids
-
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Kompozice IV.
No.: 229Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:35
serigrafie, 64 x 45 cm, sign. PD Eugen Weidlich, při dolním okraji mimo tiskmírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
-
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Červenomodrá kompozice
No.: 228Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:34
serigrafie, 1971, 64 x 45 cm, sign. DU Eugen Weidlich 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Svatý Václav
No.: 209Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:15
litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Jiří Chadima
(1923)
Svatá rodina
No.: 205Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:11
litografie, 1944, 15 x 10,3 cm, sign. PD Jiří Chadima 44, č. 2/15, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Deméter
No.: 195Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:01
suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 2.700 CZK (113 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Athéna
No.: 194Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:00
suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids