auction history

  • Karel Vik

    No.: 345

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:31

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    V Podolí

    No.: 338

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:24

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Zdeněk Raiser

    Tři unavená děvčata

    No.: 331

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:17

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jiří Suchý

    William Shakespeare

    No.: 306

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:52

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Petr Ptáček

    Dodge

    No.: 302

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:48

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    O Tytypánovi

    No.: 249

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:07

    combined technique, paper, 1999 - 2000, dva samostatné papíry, každý 42 x 29,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.900 CZK (205 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice IV.

    No.: 229

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:35

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Červenomodrá kompozice

    No.: 228

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:34

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    No.: 209

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:15

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Jiří Chadima

    Svatá rodina

    No.: 205

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:11

    litografie, 1944, 15 x 10,3 cm, sign. PD Jiří Chadima 44, č. 2/15, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Deméter

    No.: 195

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:01

    suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 2.700 CZK (113 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Athéna

    No.: 194

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:00

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

  • Josef Liesler

    Ex libris Jany Zavadilové

    No.: 193

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:21

    litografie, 1960, 7,5 x 10,1 cm, sign. UN Liesler 1960, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Znamení

    No.: 187

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:18

    lept, 1986, 8 x 7,1 cm, sign. DU V. Kiml 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Kostelík

    No.: 188

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:17

    suchá jehla, 1983, 9,7 x 7,2 cm, sign. PD V. Kiml 83, č. 15/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Drak

    No.: 189

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:16

    suchá jehla, 1985, 11,5 x 8,8 cm, sign. PD V. Kiml 85, č. 22/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Akt dívky

    No.: 186

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:15

    litografie, 1958, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kaplicky, member of UB 12, The Umelecka beseda and SCUG

  • Ludmila Jiřincová

    Štědrovečerní motiv

    No.: 179

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:14

    lept, 1968, 5,5 x 8 cm, sign. PD L. Jiřincová, při horním okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ryba s tváří ženy

    No.: 181

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:12

    litografie, 5 x 6 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Cyril Bouda

    Na procházce na břehu moře

    No.: 38

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:09

    dřevoryt, 23,7 x 16 cm, sign. PD C. Bouda, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jana Reinerová

    Bertramka (boční vchod)

    No.: 25

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:39

    litografie, 18,7 x 11,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Ilustrace k básni J. Préverta

    No.: 175

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:37

    kombinovaná technika, 1980, 23 x 19 cm, sign. PD Pocek 1980, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • František Blažíček Studenecký

    Pubertální spor o pomeranč aneb tři šneci

    No.: 4

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:19

    akryl, tuš, karton, 33 x 45,2 cm, na zadní straně značeno razítkem autora, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Gravitace

    No.: 30

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:40

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Portrét Magdy Šachové

    No.: 53

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:37

    litografie, 32,4 x 26,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 55/60, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Hommage a mon pére (Autoportrét)

    No.: 54

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:36

    litografie, 33 x 23,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 103/150, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Miroslav Horníček

    (1918-2003)

    Noční píseň

    No.: 136

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:20

    koláž, papír, 15,5 x 15 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Svatopluk Machar

    (1921-2003)

    Královna

    No.: 155

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:07

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Miroslav Horníček

    (1918-2003)

    Žena krajina

    No.: 137

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:04

    koláž, papír, 14,5 x 10 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Miroslav Horníček

    (1918-2003)

    Úplněk

    No.: 138

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 17:03

    koláž, papír, 17 x 12 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.900 CZK (80 €)