auction history

  • Jan Brueghel st.

    Kytice s tulipány

    No.: 270085

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 16:42

    reprodukce, 32 x 24,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Milan Langer

    (1944-2017)

    4 dívky na kole

    No.: 266848

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:18

    serigrafie, 1982, 40 x 60 cm, sign. PD Langer 82, zašpiněný, pokrčený, roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Milan Langer

    (1944-2017)

    2 dívky na kole

    No.: 266847

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:16

    serigrafie, 1982, 34 x 50 cm, sign. PD Langer 82, lehce zašpiněný, pokrčený, při okrajích roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • JK

    PF 80

    No.: 266846

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:14

    serigrafie, 1979, 30 x 51 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Filmové snímky

    No.: 266845

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:12

    tisk, 1977, 43,2 x 32,8 cm, sign. PD nečitelně, lehce pokrčený, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Mirko Šašek

    Pohled do kraje

    No.: 266824

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:06

    olej, lepenka, 1954, 23,5 x 29 cm, sign. LD Mirko Šašek 54, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Mirko Šašek

    Dívenka s kůzlátky

    No.: 266823

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:04

    olej, překližka, 18 x 23,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Carl Ernst Forberg

    (1844-1915)

    Ochutnávka vína

    No.: 266649

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:02

    rytina, 15,8 x 19,7 cm, rytina od E. Forberga podle E. Kurzbauera, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Daniel Sodoma

    Láhev a sklenka červeného

    No.: 262507

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 17:00

    litografie, 1978, 25,3 x 18,7 cm, sign. PD Daniel Sodoma 78, č. 2/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Portrét Jan Zrzavého

    No.: 262355

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 16:48

    suchá jehla, 11,8 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Dvě židle se závěsem

    No.: 254616

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 15:12

    suchá jehla, 7,6 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Ota Janeček

    Malíř není polaroid

    No.: 254589

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 15:00

    serigrafie, 1983, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    No.: 245683

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2023 16:18

    ofset, soutisk, 50 x 52 cm, sign. LD J. Kolář, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Úplněk nad Nerudovkou

    No.: 217497

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 05. 2023 15:58

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    No.: 213676

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 05. 2023 15:48

    dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hlava děvčátka

    No.: 181739

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 05. 2023 14:20

    pastel, papír, 1948, 32 x 28 cm, sign. PD V. Zavadil 1948, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Dagmar Vašáková

    Sen - červenec 1987

    No.: 274488

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 22:46

    lept, 1989, 65 x 49 cm, sign. PD Dg. Vašák 89, č. 35/60, rohy ohnuté, mírně ohmataný papír, mimo tisk drobné skvrnky,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • František Hora

    (1913-2004)

    Ořezaný strom

    No.: 274480

    Auction price: 290 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 22:30

    linoryt, 1964, 44 x 31 cm, sign. PD Frant. Hora 1964, zkušební tisk, papír na okrajích lehce ohmataný, u spodního okraje lehce pokrčený,

    Current price: 290 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Karel Svolinský

    Žena v šátku

    No.: 274462

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 21:58

    dřevoryt, 14,8 x 11,8 cm, papír zažloutlý, u levého horního rohu lehce pokrčen, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Ass…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    Jakovlevová Taťána / Okov mé lásky je přikut k tobě

    No.: 274452

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 21:38

    koláž, tuš, běloba, papír, 2004, 25,6 x 14,5 cm, sign. PD Štěpán M. Mareš 04, pasparta, a.t., dole věnování od autora, páska pasparty je u dolního okraje v jednom místé trochu odlepená,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

    Porážka francouzů v Holandsku

    No.: 274445

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 21:32

    mědirytina, 31 x 39,2 cm, papír uprostřed přeložen, na papíře místy zažloutlé skvrny,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Obszöna - pozvánka na výstavu

    No.: 263689

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 19:50

    tisk, 12,2 x 8,2 cm,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Josef Hrubý

    Mezi domy

    No.: 262688

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 19:26

    dřevoryt, 1926, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD J.H.6, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Aleš Kublák

    Poutní vrch

    No.: 274608

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 19:37

    olej, plátno, lepenka, 2022, 32,5 x 32,5 cm, sign. PD AK 22

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • Aleš Kublák

    Memento ze včera

    No.: 274607

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 19:36

    olej, akryl, plátno, 2022, 40 x 30 cm, sign. LD AK

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • Tomáš Bím

    Flaška

    No.: 267512

    Auction price: 9.500 CZK (396 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 18:51

    Current price: 9.500 CZK (396 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Milan Bauer

    Song of Mississippi

    No.: 262325

    Auction price: 4.400 CZK (184 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 18:18

    lept, 24,9 x 33,5 cm, sign. DU BauerMilan, č. 5/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 4.400 CZK (184 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Amorovo kladivo

    No.: 274362

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 22:38

    tuš, akvarel, koláž, papír, 23,2 x 33 cm, u horního okraje nepatrná růžová šmouha, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Zátiší s maskou

    No.: 269404

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 21:42

    olej, plátno, 50 x 61 cm, rám,

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Vytržení

    No.: 268954

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 21:38

    perokresba, papír, 19,4 x 15,8 cm, sign. PD Jaroslav Šerých, , studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids