auction history

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paříž

    No.: 243704

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 20:40

    olej, papír, 10 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Paris, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

    Šlechtic a poddaný

    No.: 242422

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 20:14

    dřevoryt, 4 x 9 cm,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Ladislav Paulus

    No.: 240756

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 19:42

    olej, sololit, 1998, 48,7 x 33,3 cm, sign.LD Paulus 98, rám,

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    No.: 234879

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 18:50

    kolorovaný dřevoryt, 5 x 5,5 cm, papír na pravém horním rohu nepatrně pokrčen,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Jílové u Prahy

    No.: 228196

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 18:36

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Hrubý

    Vzít nohy na ramena

    No.: 269940

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:16

    tuš, papír, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Hrubý,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Hrubý

    Ve vědomostech je síla

    No.: 269939

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:14

    tuš, papír, 19 x 26,8 cm, sign. PD Hrubý,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Hrubý

    Lov

    No.: 269938

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:12

    tuš, papír, 27 x 19 cm, sign. PD Hrubý,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jaroslav Kerles

    Krávy

    No.: 269936

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:11

    tuš, tužka, papír, 17,5 x 26,6 cm, pod kresbou text: Ne, ty zahnojený monterky už na sebe nevezmu! Včera mi jedna kráva začala tykat!, v pravém dolním růžku nepatrná šedá šmouha,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jaroslav Kerles

    Stožár

    No.: 269937

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:10

    tuš, papír, 29,8 x 21,1 cm, u horního okraje ušpiněno,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Vstup na Malou Stranu (PF 1972)

    No.: 269588

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:44

    litografie, 1971, 29,2 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , č. 30/50, sign. v kameni LD Cyril Chramosta , papír u dolního a horního okraje pokrčen, v místech pokrčení nepatrné šedé šmouhy, u horního okraje papír natržen 1,7 cm,

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Ve světle pražských lamp (PF 1971)

    No.: 269587

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:42

    litografie, 1970, 32 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , a.t. , papír zažloutlý s drobnými žlutými tečkami, v rozích papír pokrčen, u pravého okraje v dolní části na dvou místech natržen 3 cm a 4 cm,

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Můstek (PF 1963)

    No.: 269563

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:34

    suchá jehla, 1962, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD Hlinovský, pod horním okrajem nalomený papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta dívka (P.F. 1993)

    No.: 269562

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:32

    litografie, 1992, 15,5 x 20 cm, sign. PD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of …

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vrby (Ex Libris Z knih M. Helceleta)

    No.: 269973

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:08

    dřevoryt, 5,9 x 4,3 cm, značeno v desce LD VF., lehce zažloutlý papír, u pravého okraje papíru šedá šmouha, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Žena (Ex Libris KD)

    No.: 269971

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:04

    barevný dřevoryt, 8,1 x 4,3 cm,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Ptáčci (Ex Libris Judith)

    No.: 269970

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:02

    kolorovaný dřevoryt, 11 x 8,1 cm, zezadu papír popsán, lehce prosvitá jedno slovo psané perem na tiskovou stranu grafiky,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Rostlina (Ex libris )

    No.: 269968

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:58

    dřevoryt, 10,1 x 4,6 cm, sign. DU, pravý dolní růžek papíru naražen,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Ženská figura (Ex Libris MUDr. J., Moudrý)

    No.: 269967

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:56

    litografie, 9 x 6,5 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Mořský vládce

    No.: 269966

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:54

    ocelorytina, 1971, 5,6 x 7,3 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 197/200, DU P.F. 1972, zašlý papír, pravý horní růžek naražen, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Našeptávač

    No.: 269964

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:50

    ocelorytina, 3,1 x 2,9 cm, sign. PD J. Švengsbír, dolné rohy papíru lehce pokrčené, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kuželovská slivovice

    No.: 269961

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:44

    ocelorytina, 1973, 5,9 x 7,6 cm, značeno v desce LD Švengsbír, u horního okraje papír pokrčen, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout

    No.: 269960

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:42

    dřevoryt, 7 x 5 cm, sign. PD J. Švengsbír, papír na okrajích mírně ušpiněn - pravděpodobně tiskací barvou, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    No.: 269958

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:38

    ocelorytina, 1979, 18,2 x 10,2 cm, sign. PD J. Švengsbír, DU J. A. Švengsbír - delineavit et sculpsit 1979, na papíru drobounké žluté tečky, u pravého okraje v horní části lehce ušpiněno, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hol…

    Current price: 160 CZK (7 €)

  • Petr Melan

    Touha

    No.: 266914

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 19:24

    mezzotinta, 2003, 14 x 15 cm, sign. PD P. Melan, rám, č. 74/100,

    Current price: 1.250 CZK (53 €)

  • Josef Liesler

    Pod Karlovým mostem

    No.: 267289

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 19:22

    litografie, 35,2 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, mírně zažloutlý papír grafiky i pasparty, rám mísrty odštípnutý, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of t…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Rudolf Hanych

    (1906-1994)

    Vesnice

    No.: 258284

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 18:35

    akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Galeristka Mona L. s mobilem

    No.: 270019

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 19:11

    tisk, 2008, 17 x 11,5 cm, sign. PD F. Zálešák 2008, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Malá Strana

    No.: 259311

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 19:02

    suchá jehla, 13 x 7,5 cm, sign. PD K. Šafář, 19/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Mladá žena

    No.: 139108

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:53

    Current price: 20 CZK (1 €)