Otakar Vaňáč

(1878-1955)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    No.: 240142

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 15:18

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek

    No.: 240140

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 15:17

    litografie, 17,7 x 23,2 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét děvčátka

    No.: 240139

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 15:16

    litografie, 1912, 24,5 x 20 cm, sign. PD Otakar Vaňáč 1912, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    V zimě

    No.: 240133

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 15:15

    litografie, 17,5 x 24 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pražské střechy

    No.: 240117

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 15:12

    litografie, 17,6 x 23,9 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Prašná brána

    No.: 240115

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 15:11

    litografie, 27,7 x 15,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dům

    No.: 240145

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:56

    litografie, 17,4 x 22,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Strom u statku

    No.: 240144

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:55

    litografie, 19 x 26,4 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnické stavení

    No.: 240143

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:54

    litografie, 17,5 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pod Bukovinkou

    No.: 240141

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:52

    litografie, 14,6 x 18,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Salaš

    No.: 240138

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:49

    litografie, 14,8 x 22,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnice pod horami

    No.: 240137

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:48

    litografie, 16,4 x 23 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Hoverla od hranic

    No.: 240136

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:47

    litografie, 15 x 18,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nízké Karpaty

    No.: 240135

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:46

    litografie, 17,7 x 25,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dřevěný kostelík

    No.: 240134

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:45

    litografie, 19 x 18,9 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek pod Petrošem

    No.: 240132

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:43

    litografie, 14,2 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Radnice

    No.: 240130

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:42

    litografie, 23,2 x 17,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Milenci při měsíčku

    No.: 240127

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:40

    litografie, 16,3 x 2,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Horská krajina

    No.: 240125

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:39

    litografie, 17,1 x 19,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lesní palouk

    No.: 240123

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:37

    litografie, 15 x 12,6 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Památný strom

    No.: 240121

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:36

    litografie, 30,5 x 41,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lom

    No.: 240120

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:35

    litografie, 25,7 x 40,6 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pohled na Hradčany

    No.: 240119

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:34

    litografie, 27,4 x 37,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nový svět

    No.: 240118

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:33

    litografie, 17,8 x 24 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Jan Amos Komenský

    No.: 240114

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:30

    litografie, 42,5 x 28,2 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids