M. Šerý

  • M. Šerý

    PF

    No.: 267989

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 02. 2023 15:57

    akvarel, tužka, papír, 1994, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD M. Šerý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids