Dana Puchnarová

  • Dana Puchnarová

    Zrcadlení

    No.: 255407

    Auction price: 290 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 03. 2023 15:39

    litografie, 1986, 19 x 13,5 cm, sign. PD Puchnarová, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 290 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Dana Puchnarová

    Artefakt

    No.: 255406

    Auction price: 290 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 03. 2023 15:37

    Current price: 290 CZK (13 €)

  • Dana Puchnarová

    Gítáňdžali

    No.: 255559

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:40

    8x litografie, 42 x 29 cm, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

    Estimate: k CZK