Jiří Novák

  • Jiří Novák

    Hudební excentrik

    No.: 269955

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 20:06

    litografie, 18,2 x 12,6 cm, sign. DU Novák, papírová pasparta, č. 16/66, zezadu pasparty autorské razítko, lehce tmavší papír v místech, kde grafiku nezakrývala pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids