-
Neznámý autor
U řeky
No.: 281836Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:43
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Luční krajina
No.: 281835Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:42
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zřícenina
No.: 281838Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:41
olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
No.: 281802Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:40
olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina
No.: 281786Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:39
olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mercuriális perénnis
No.: 209380Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:11
tuš, papír, 33 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mužský profil
No.: 209409Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:10
tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Skicy
No.: 217072Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:09
3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Beduín
No.: 274420Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:08
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pane továrníku..
No.: 281823Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:07
tužka, papír, 13,5 x 25 cm, dole text: pan přednosta: Pane továrníku, já sem tu jakživ neviděl vytáhnout rybu z vody…, potrhaný papír na levé straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zátiší s ovocem a džbánkem
No.: 276808Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:24
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kytice
No.: 281780Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:23
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ležící Helena
No.: 281156Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neznámý autor
Německá vesnice
No.: 281157Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:59
mědirytina, 8 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Havíři
No.: 281158Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:58
tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
-
Neznámý autor
Neuberg
No.: 280929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:24
olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neznámý autor
Pár v krojích
No.: 280904Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:26
akvarel, tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neznámý autor
Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)
No.: 269736Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Neznámý autor
Dům v Číně
No.: 234076Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Neznámý autor
Portrét manželů
No.: 246266Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:13
2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Pták ohnivák
No.: 277174Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:32
olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zima na vesnici
No.: 274145Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:05
olej, malířská lepenka, 35,5 x 50 cm, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)
No.: 278625Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:40
zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)
No.: 278624Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:38
kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Čert (ex libris Al. Kucík)
No.: 278613Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Spickendorf
No.: 268946Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:42
akvarel, běloba, papír, 1935, 36 x 28 cm, rám, PD popsáno, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Neznámý autor
Automobilka
No.: 274647Auction price: 140 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:54
tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 440 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Neznámý autor
Pozdrav od čerta
No.: 274523Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:27
tuš, papír, 1912, 9 x 13,5 cm, rám, kresba reliéfně vystupuje nad papírem, datováno 5./12.1912, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Písek
No.: 274424Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:30
akvarel, pastel, papír, 27 x 39 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Plachetnice
No.: 279026Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2023 15:32
olej, plátno, 37 x 53 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids