Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    U řeky

    No.: 281836

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:43

    olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Luční krajina

    No.: 281835

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:42

    olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zřícenina

    No.: 281838

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:41

    olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    No.: 281802

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:40

    olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Krajina

    No.: 281786

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:39

    olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mercuriális perénnis

    No.: 209380

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:11

    tuš, papír, 33 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mužský profil

    No.: 209409

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:10

    tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Skicy

    No.: 217072

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:09

    3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Beduín

    No.: 274420

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:08

    akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pane továrníku..

    No.: 281823

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:07

    tužka, papír, 13,5 x 25 cm, dole text: pan přednosta: Pane továrníku, já sem tu jakživ neviděl vytáhnout rybu z vody…, potrhaný papír na levé straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zátiší s ovocem a džbánkem

    No.: 276808

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:24

    tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice

    No.: 281780

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:23

    olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ležící Helena

    No.: 281156

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:00

    lept, 6,8 x 12,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Neznámý autor

    Německá vesnice

    No.: 281157

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:59

    mědirytina, 8 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Havíři

    No.: 281158

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:58

    tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Neznámý autor

    Neuberg

    No.: 280929

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:24

    olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Pár v krojích

    No.: 280904

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:26

    akvarel, tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Neznámý autor

    Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)

    No.: 269736

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 18:14

    dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Neznámý autor

    Dům v Číně

    No.: 234076

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 18:14

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Portrét manželů

    No.: 246266

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:13

    2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Pták ohnivák

    No.: 277174

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:32

    olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Zima na vesnici

    No.: 274145

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:05

    olej, malířská lepenka, 35,5 x 50 cm, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)

    No.: 278625

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:40

    zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)

    No.: 278624

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:38

    kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Čert (ex libris Al. Kucík)

    No.: 278613

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:24

    dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Spickendorf

    No.: 268946

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:42

    akvarel, běloba, papír, 1935, 36 x 28 cm, rám, PD popsáno, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Neznámý autor

    Automobilka

    No.: 274647

    Auction price: 140 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:54

    tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 440 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Pozdrav od čerta

    No.: 274523

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:27

    tuš, papír, 1912, 9 x 13,5 cm, rám, kresba reliéfně vystupuje nad papírem, datováno 5./12.1912, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Písek

    No.: 274424

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:30

    akvarel, pastel, papír, 27 x 39 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Plachetnice

    No.: 279026

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2023 15:32

    olej, plátno, 37 x 53 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.