Jiří Mádlo

(1934-2008)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    No.: 281136

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:32

    litografie, 12,8 x 20 cm, sign. PD Mádlo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Rybník v Poličce

    No.: 280896

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:32

    litografie, 1990, 20,5 x 16 cm, sign. PD J. Mádlo 1990, pasparta, č. 117/200, zezadu věnování, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pata Karlova Mostu

    No.: 270202

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 18:24

    suchá jehla, 12 x 7,7 cm, sign. PD J. Mádlo, 57/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Návrhy forem na perník

    No.: 237320

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:22

    4x dřevoryt, 1967, cca 27,3 x 12,8 cm, 1x sign. PD J. Mádlo 1967, podle středověkých perníkových forem, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Kostel

    No.: 237385

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:46

    litografie, 1980, 29,4 x 38,7 cm, sign. PD J. Mádlo 1980, 23/100, při okrajích mimo tisk skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 200 CZK (9 €)