Rudolf Hanych

(1906-1994)

  • Rudolf Hanych

    (1906-1994)

    Vesnice

    No.: 258284

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 18:35

    akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids