Arcybušev

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    No.: 213676

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 05. 2023 15:48

    dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids