Josef Matějka

(1881-1953)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    No.: 262639

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:50

    akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids