B. Ryplová

  • B. Ryplová

    Krávy na pastvě

    No.: 266456

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 20:02

    olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids