Karel Urbánek

(1924-1984)

  • Karel Urbánek

    (1924-1984)

    Zima v mlžném oparu

    No.: 252233

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:28

    olej, malířská lepenka, 1973, 40 x 60 cm, sign. PD Urbánek, práce nymburského malíře, který od roku 1941 do roku 1949 navštěvoval soukromou Školu dekorativních umění v Praze ve vile Grébovka, kde byl jeho učitelem akademický malíř Jaroslav Masák. Ilustroval například sborníky Lysá město Polabí, brož…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids