Václav Fiala

(1891-1968)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Malíř Vojtěch Sedláček

    No.: 247042

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:24

    litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**9 History of bids