Zdeněk Šputa

(1916-2014)

  • Zdeněk Šputa

    (1916-2014)

    Na opuštěné cestě

    No.: 269987

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:16

    olej, plátno, 1936, 45 x 34 cm, sign. PD Šputa, rám, Jedna z raných prací tohoto autora, ve kterých se projevoval jeho výrazný talent. Malíř Zdeněk Šputa (23. 6. 1916–9. 6. 2014) vyrůstal v Ostravě, tam také studoval na gymnáziu a později na Obchodní akademii. S otcem se ale nepohodl a v roce 1938 o…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids