Zdeněk Šindler

(1939)

  • Zdeněk Šindler

    (1939)

    Staroměstské střechy

    No.: 266656

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:19

    litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindler, autorský tisk, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Zdeněk Šindler

    (1939)

    Sv. Mikuláš

    No.: 266655

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:18

    litografie, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD Z. Šindler, č. 157/200, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)