Sentkowski

  • Sentkowski

    Pobřeží u Gdyně

    No.: 266459

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:27

    olej, plátno, 56 x 79 cm, sign. PD a na zadní straně Sentkowski, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids