• Roubal

    Bečva

    No.: 262677

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 20:08

    akvarel, papír, 1955, 22,8 x 32 cm, sign. LD Roubal 55, rám, vypadává z rámu, rám mírně otlučen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids