Konstantin Sofronov
(1897-?)
Obrazy z cest
No.: 264697Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:28
3 x akvarel, běloba, papír, 20 x 28,5; 27,5 x 17,5; 20,2 x 28,5 cm, dva obrazy signovány LD , pasparta, látková páska se od pasparty odchlipuje, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids