Konstantin Sofronov

(1897-?)

  • Konstantin Sofronov

    (1897-?)

    Obrazy z cest

    No.: 264697

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:28

    3 x akvarel, běloba, papír, 20 x 28,5; 27,5 x 17,5; 20,2 x 28,5 cm, dva obrazy signovány LD , pasparta, látková páska se od pasparty odchlipuje, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids