Václav Fiala
(1964-1980)
Kytice karafiátů
No.: 268847Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:09
litografie, 42 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, č. 167/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Václav Fiala
(1964-1980)
Žena spojena s přírodou
No.: 268803Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:25
dřevoryt na japanu, 1926, 40 x 34,7 cm, sign. PD V. Fiala 26, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids