Václav Fiala

(1964-1980)

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Kytice karafiátů

    No.: 268847

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:09

    litografie, 42 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, č. 167/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Žena spojena s přírodou

    No.: 268803

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:25

    dřevoryt na japanu, 1926, 40 x 34,7 cm, sign. PD V. Fiala 26, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids