František Zavřel
(1891)
No.: 268380Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:58
olej, karton, 32 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
František Zavřel
(1891)
Letní krajina
No.: 268381Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:57
olej, karton, 32,5 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)