Jaroslav Novák
No.: 250812Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 01. 2023 15:16
litografie, 1967, 23,3 x 12 cm, sign. PD JarNov 67, č. 19/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids