Antonín Hála
(1895-1952)disciple of Prof. Švabinský at the Academy of Fine Artists in Prague
Antonín Hála
(1895-1952)
Dřevoryty
No.: 228643Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2023 14:08
18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. Švabinský at the Academy of Fine Artists in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids