Ferdiš Duša

(1888-1958)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Útěk do Egypta

    No.: 278769

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 22:26

    tisk, 13,9 x 9,2 cm, sign. PD F. Duša, značeno v desce PD FD, papír lehce zažloutlý, v levém horním rohu čtyři drobné černé tečky, levý okraj papíru otřepen po odtržení, , the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Děvče z Čičman

    No.: 278047

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 09. 2023 18:06

    dřevořez, 1920, 15 x 8,5 cm, sign. LD F. Duša, LD popsáno autorem, mírně pokrčený a natržený papír, nezasahuje do tisku, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of …

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Bača

    No.: 278046

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 09. 2023 18:01

    dřevoryt, 1920, 13,5 x 14 cm, sign. PD F. Duša, LD popsáno autorem, značeno na desce LN F. Duša 1920, při dolním okraji mírně pokrčený papír, nezasahuje do tisku, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Associati…

    Current price: 300 CZK (13 €)