Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Klobouky

    No.: 267239

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2023 15:40

    tuš, papír, 1885, 8,5 x 6,5 cm, monogr. PD LK, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kříž na hřbitově

    No.: 267242

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2023 15:48

    tuš, papír, 10,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ornament na punčochách

    No.: 267241

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2023 15:46

    tuš, papír, 1890, 7 x 7 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    No.: 255507

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2023 14:48

    tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ve voseckých lesích

    No.: 255521

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:37

    akvarel, tužka, papír, 16,5 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostelíček sv. Anny v Markovicích

    No.: 255500

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:22

    tužka, papír, 1880, 6,8 x 10 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stodola

    No.: 254602

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:02

    pero, papír, 1933, 9,5 x 15 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dvě studie

    No.: 254600

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:01

    tuš, papír, 1885, 5 x 5,5; 7,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, vrátka z Námestova, lomenice v Hruštíně, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 400 CZK (17 €)