Zdeněk Seydl

(1916-1978)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    M. Fábera: O skrytém mudrci

    No.: 276558

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 16:37

    bibliofilie, 1x sign. heliogravura a ilustrace Z. Seydl, tisk M. Pegrassi, 13. sv. edice Klub 777 bibliofilů, vydal Rudolf Kmoch, Praha 1944, ex.510/777, orig. brož, vazba svázaná lýkovým provázkem, ruční papír, 40s, obálka lehce zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the discipl…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    No.: 266460

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:27

    linoryt, 60. léta 20. století, 34,5 x 24,3 cm, sign. PD Seydl, pasparta, zvlněný a mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids