Josef Kremláček

(1937)

  • Josef Kremláček

    (1937)

    Dekolt

    No.: 274058

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 10:28

    grafický list, akvarel, papír, 1978, 25 x 17 cm, sign. DU, autorský tisk, autorské věnování, the disciple of prof. J. Brukner, A. Hoffmeister

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids