Marina Richter

  • Marina Richter

    Žena v klobouku

    No.: 266772

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:14

    litografie, 1996, 8,7 x 7,7 cm, sign. PD Marie Richter 1996, rám, č. 22/50, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids