Vratislav Ševčík

  • Vratislav Ševčík

    Vesmírná odysea

    No.: 259981

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2023 21:18

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids